Can Otel Karaburun
Hoşgeldiniz, Can Otel Karaburun

Can Otel'de 24 Saat Nasıl Geçer?

Can Otel'de Rüya Gibi Bir 24 Saat

Can Otel'de her sabah masmavi denizin pencerenizden size selam verdiği odanızda uyanarak güne başlayabilirsiniz. Güneşin ilk ışıklarıyla birlikte denize dalmak veya otelin özel plajında şezlongunuzu hazırlayıp güneşin tadını çıkarmak size kalmış.

 

Güne erken başlayanlar, şimdiden berrak denizde serinlemiş, fonda keyifle çalan melodilerin eşliğinde kahvelerini içmiş ve dostlarıyla sohbet etmişlerdir. Öğle yemeği için her gün taze çıkan ev yemekleri ve meşhur Can Otel Özbek Mantısı sizi bekliyor. Denizin üzerinde güneşlenirken hafif bir kaçamak yapmak isteyenler için patates kızartması ve hamburger de keyifli bir seçenek.

 

Ege'nin serin suları insanı acıktırır. Geleneksel çay saatinden vazgeçmek istemeyenler için Can Otel'e özgü çi börek ve kek eşliğinde çay keyfi ideal bir alternatif. Derken günbatımı vakti gelir. Bazı misafirlerimiz güzel müziğin ambiyansında bira patates veya buzlu limonlu bir cin ile günbatımının tadını çıkarabilirler.

Akşam olunca "gemi oteli"nin restoranında hazırlıklar başlar. Örtüler serilir, mezeler hazırlanır ve akvaryum gibi denizden gelen iyot kokusu eşliğinde restoran, nefis Ege balıkları ve lokal lezzetlerle hazırlanmış mezeleri ile günün son dilimi için misafirlerini beklemeye koyulur.

 

Akşam yemeği sonrası Bodrum Koyu'nun ışıkları denizin üzerine vurur ve gündüzden tamamen farklı bir pırıltı atmosferi oluşur. Rakı balık eşliğinde sohbetler keyifli bir şekilde devam ederken, belki bir sezon belki de birkaç gün önce tanışıp ahbap olan dostlar masaları birleştirir.

 

Dileyenler, yemekten sonra özel plaj kısmında şezlonglara uzanarak sabahın ilk saatlerine kadar pırıl pırıl gökyüzündeki yıldızların ışıltılarını izleyerek ve Karaburun'da olmanın keyfini çıkararak gün doğumunu sessizce veya dans ederek karşılayabilirler.

 

Can Otel'de 24 saat boyunca unutulmaz bir deneyim yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.